Главная Республиканская Украина РесПубліканська Україна Маніфест Республіканського Руху в Україні

Main Menu

Ты не один!

Вход на сайт 
Маніфест Республіканського Руху в Україні PDF Печать E-mail
Автор: Iron   
11.07.2016 18:30

 

Ми, прихильники  республіканських традицій, усвідомлюючи необхідність боротьби Громадян (Публіки України) за фундаментальні засади республіканського устрою, проти внутрішньої та зовнішньої тиранії - найогиднішої та найдеспотичнішої з усіх, що будь-коли ганьбили нашу землю та принижували гідність Людини та Публіки,

об'єднуємося і віднині діятимемо разом, і зватимемося Республіканцями доти, доки цю боротьбу не буде завершено.


Ми, Республіканці, учасники різноманітних об’єднань, рухів та партій, повною мірою розуміємо та усвідомлюємо свою відповідальність як громадян за долю нашої країни, за її громадянський (цивільний, цивілізаційний) статус. За його виборювання та збереження варто боротися й присвятити цієї справі усе своє життя, а якщо в тому буде потреба - то й віддати його, як це вже зробили сотні й тисячі гідних Громадян та патріотів.

Від сьогодні “РЕСПУБЛІКАНЦІ” є світоглядно відкритою широкою коаліцією громадян України - прихильників республіканських принципів та республіканських способів правління, які об’єднуються, щоб облаштувати в Україні республіканський лад і розбудовувати передову цивілізацію.

Існуюча зараз в Україні тимчасова модель управління, відома як “олігархічний консенсус”, призводить до найгірших проявів тиранії та порушення засадничих прав та свобод людини. Перерозподіл повноважень та збереження основ так званої "представницької демократії" сприяє консервуванню корупції, не прозорості політики, маніпуляціям та відвертій брехні. Як наслідок, сьогодні Україна за фактом не є Республікою, а узурпатори намагаються імітувати лишень жалюгідну видимість Республіканської ідеї.

Через це Україна опинилася на межі двох світів - Західної цивілізації та тиранії Сходу. У протистоянні цих двох світоглядів наш вибір - на користь Свободи, спираючись на славетну українську історію і цінності. Ми беремо на себе велику відповідальність - продовжити боротьбу наших предків та сучасників за відновлення Республіканських традицій. Ці традиції було закладено у класичних грецьких політіях та в республіканському Римі, розвинуто протягом століть, зокрема славетним гетьманом Пилипом Орликом, і втілено у сьогоденні Батьками-засновниками США - колисці сучасного республіканського руху.

Ми, Республіканці, визнаємо наявність у громадян низки невідчуджуваних прав, котрі не може бути узурповано, продано, передано, делеговано або відібрано у них в будь-який інший спосіб. Сьогодні частину цих прав – таких, якправо на якісну освіту і медичну допомогу, на працю і гідну її оплату, на користування природними ресурсами заради спільного блага - грубо ігноровано. Інші з них, такі, як право на самооборону, на справедливий суд, на приватну власність, на підприємницьку діяльність, - частково узурпованоолігархічною “вертикаллю влади. Для повернення та забезпечення цих прав ми будемо боротися за заснування нового ладу і нового уряду, законні повноваження якого будуть базуватися лише на консенсусній згоді громадян.

Ми, Республіканці, впевнені, що Республіканський проект є таким, що буде вигідним для Громадян (Публіки) України. Спираючись на природні й людські ресурси Республіки, на численні територіальні громади, побудовані на засадах спроможності і не-домінації,  ми захистимо права і свободи через місцеве й республіканське публічне й прозоре самоуправління. Лише в такий спосіб громадяни стануть по-справжньому вільними, заможними і зможуть повністю реалізувати свій творчий та діловий потенціал у Спільній Справі (Рес Публіці).

Ми проти будь-якої  монополії на істину. У нас є різні традиції боротьби. Але усіх нас об'єднує відраза до олігархічного рабства, до штучно витвореної соціальної нерівності, до незаслужених привілеїв та будь-яких форм гніту й тиранії, як внутрішньої, так і тієї, що загрожує Україні ззовні. Нашаголовна зброя проти них - рівність прав громадян, братство патріотів, свобода слова, думки й підприємницької ініціативи, забезпечення контролю громадян над судами, поліцією і країною в цілому.

Ми, Громадяни України, віряни, агностики, атеїсти, що зібралися на спільний Конгрес, підтверджуємо щирість наших намірів. Ми будемо завжди пам’ятати про тих Героїв, що віддали свої життя за Соборність та Незалежність України, як від зовнішньої, так і від внутрішньої тиранії. Кожен з нас присягається один одному підтримувати чинний Маніфест власним життям, статками та добрим іменем.

 
© 2021 Республіканська Партія України (робоча назва) РесПубліка-це рівність и Спільна Справа (Річ) тих, кому не все одно!. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Не молчи!

Расскажи всем!

Опросы

Что Вам ближе по убеждениям и по жизни?